תקליטן-סגנון מוזיקלי

tsitsi

אופי

מוזיקה היא עניין של אופי. גם סגנון תקלוט הוא בהחלט עניין של אופי. ולבסוף, גם חתונה היא במידה רבה עניין של אופי, טעם וסגנון של החתן והכלה והמשפחות שלהם. לכן, כאשר בוחרים DJ לחתונה כדאי מאוד לבדוק את מידת ההתאמה של האופי שלו לאופי שלכם והאופי הרצוי של האירוע שלכם. כדאי לבדוק שה-DJ ואתם "משדרים על אותו גל" ומבינים זה את זה. ההבנה הזו תתורגם מאוחר יותר למוזיקה בחתונה שמתאימה בדיוק לכם ולמה שרציתם שיקרה על רחבת הריקודים שלכם.

סגנון מוזיקלי

אחד הנושאים החשובים ביותר בבחירה של DJ לחתונה היא הנושא של סגנון מוזיקלי. לתקליטנים שונים יש העדפות מוזיקליות שונות וסגנונות שונים שהם מרבים לנגן. כדאי לברר עם ה-DJ מבעוד מועד איך הוא תופס את החתונה ומה הוא חושב שכדאי לנגן בשלבים השונים שלה. דרך האיפיון הסיגנוני של ה-DJ תוכלו לדעת הוא מתאים למה שאתם מדמים בעיני נפשכם או שצריך להמשיך בחיפוש אחר DJ אחר. שימו לב שלא תמיד סגנון המוזיקה האהוב עליכם גם מתאים לחתונות, ומה שצריך להביא בחשבון הוא הקשר בין המוזיקה והאירוע, ולא רק מה שאתם אוהבים לשמוע בבית.

הפקה

לא תמיד התקליטן אחראי על היבטי ההפקה הרישמיים של רחבת הריקודים,כמו העיצוב שלה, או התאורה, אך הוא בהחלט יכול להיות גורם משפיע בהם.מוזיקה לבדה אינה מספיקה, שכן התרומה של התקליטן לחתונה אינה מתמצה רק במוזיקה אלה גם באווירה, באנרגיות, ובאפקט הכללי על רחבת הריקודים. כדאי מאד להתרשם מראש מהיכולות של התקליטן בתחומים האילו לפני שמחליטים שהוא יהיה זה שינגן בחתונה שלכם.

 תקליטן אדיר שרפי הבחירה הנכונה לארוע מוצלח ומקצועי