תקליטן לאירוע

כאשר אנו מחפשים תקליטן לאירוע אנו נתקלים במאות אנשי מקצוע אשר מפרסמים במקומות רבים, אינטרנט, מקומונים, פורטלים של אירועים וכדומה, המחירים של כולם שונים זה מזה, אז כיצד נוכל לבחור במי להפקיד את ניהול החלק המוזיקלי של האירוע שלנו?

 תקליטן לאירוע

כאשר אנו מחפשים תקליטן לאירוע אנו צריכים ראשית להכיר את הקהל אשר עומד להיות מוזמן לאירוע, הסגנון המוזיקלי אשר קהל זה מעדיף, וכמובן סוג האירוע אותו אנו עומדים לחגוג.

למשל אם מדובר בחתונה אנו צריכים להזמין תקליטן לאירוע אשר ידע מה סגנון החתונה, אילו עדות באים מצד החתן והכלה על מנת להתאים את המוזיקה, מבין המוזמנים כמה אחוזים הם צעירים וכמה מבוגרים על מנת להתאים את הסגנון וכדומה, אם מדובר בברית מילה אשר חוגגים בצהרי יום שישי, תקליטן אשר אנו מזמינים בדרך כלל לא ישמיע טראנסים או מוזיקת האוס לריקודים אלא יותר מוזיקת רקע לקבלת הפנים ואחר כך אולי מוזיקת דאנס לכמה ריקודים ברחבה, אין ספק שבחירת המוזיקה משתנה האירוע לאירוע בכל הקשור לסגנונות המוזיקליים ומגוון השירים.

אם כך כאשר אנו עומדים להזמין תקליטן לאירוע עלינו למצוא תקליטן אשר נוכל לבדוק שהוא אכן מתאים לקהל היעד באירוע אותו אנו עומדים לחגוג ולא נזמין תקליטן המתמחה בסגנון המוזיקה המזרחית ומקצועי בסגנון זה לחתונה אשר כל הקהל בו הנו קהל רוסי, משום שאין ספק שחלק גדול מן האירוע לפי קהל זה יהיה מבוסס על מוזיקה רוסית.

על כן חשוב מאוד להתאים את התקליטן לאירוע לפי סוג הקהל המוזמן מראש.

 אדיר שרפי – תקליטן לאירוע

אדיר שרפי פועל כבר מספר שנים בשירות של תקליטן לאירוע כאשר הוא דואג לפני כל אירוע אשר עליו הוא עומד לנצח מבחינה מוזיקלית לערוך בדיקה מקיפה על סוג הקהל המוזמן, סגנון הקהל, העדות, וכמובן הטעם המוזיקלי של מזמיני האירוע, בין אם מדובר בשירות של תקליטן לאירוע חתונה, או בכל שירות של תקליטן לאירוע אחר.

אדיר שרפי בוחר מראש ביחד עם מזמיני האירוע את השירים, מבין מגוון הסגנונות הקיימים, וכמובן את סדר השמעתם, ומתאים את הייעוץ המקצועי שלו לקהל אשר עומד לשמוע את כישרונו והידע הרב שלו בתחום התקליטנות.

אם אתם עומדים לקראת אירוע בקרוב הזמינו כעת פגישת ייעוץ וכך תוכלו לשבת במחיצת אדיר שרפי תקליטן לאירוע ברמה גבוהה ולנתח את הסגנון המוזיקלי באירוע שלכם ולבחור את השירים אשר תרצו לרקוד לפיהם, שיהיה במזל