מוסיקה לחתונה

מוסיקה לחתונה

כאשר אנו עומדים לקראת היום החשוב בחיינו, יום החתונה שלנו, אשר בו אנו נישאים למול האנשים הקרובים לנו, המשפחה והחברים הטובים, עלינו לזכור שיש עבודה רבה בטרם הכניסה לחופה.

לפני יום החתונה שלנו עלינו לדאוג לסידורים רבים, לדאוג לסגור אולם ולשריין תאריך, לחליפת החתן, ושמלת הכלה, לצלמים מקצועיים לאירוע, לאטרקציות כמו מגנטים או הפרחת יונים, לדאוג לטעום את המנות ולבחור את המנות לאירוע שלנו, ועוד סידורים ובחירות לרוב אשר עלינו לבצע.

אחת הבחירות החשובות לאירוע שלנו היא בחירת מוסיקה לחתונה.

מוסיקה לחתונה היא בחירה חשובה שכן אם המוסיקה לחתונה שלנו אינה מתאימה לקהל המוזמן אלינו החתונה לא תצליח ויכולה להיזכר ככישלון, על כן חשוב מאוד לשבת עם התקליטן אשר בחרנו לאירוע, כמובן שעלינו לבחור בשירותי תקליטן מקצועי, ולבצע בליווי צמוד שלו בחירת מוסיקה לחתונה שלנו.

על מנת שנוכל לבצע את הבחירה שנכונה של מוסיקה לחתונה שלנו עלינו לדעת בדיוק כמה מוזמנים יש לנו לחתונה, לדעת את הרכב הגילאים של המוזמנים לחתונה שלנו וכמובן לדעת לנתח את הטעם של האורחים, למשל אם מרבים המוזמנים הם מן העדה התימנית עלינו לדאוג לספק מספר שירים בתימנית לריקודי מעגלים ודעסה, אם מרבית הקהל שלנו מורכב מהעדה הרוסית עלינו להצטייד בשירים ברוסית אשר אהובים על הקהל הרוסי, אם רוב הקהל מורכב מצעירים עלינו לגעת לספק מוזיקת טראנס והאוס, לעומת קהל המורכב ברובו ממבוגרים, נוכל להשמיע כחלק מבחירת מוסיקה לחתונה קצת דאנס ואולי שנות השמונים.

למעשה בבחירת מוסיקה לחתונה חובה עלינו לקבל ייעוץ מקצועי מהתקליטן שלנו במקביל להתחשבות והיכרות עם האורחים והמוזמנים שלנו לאירוע.

 אדיר שרפי – בוחר איתכם מוסיקה לחתונה

אדיר שרפי אשר משמש כתקליטן מקצועי מזה מספר שנים, מעבר לשירות הניהול המוזיקלי של אירוע החתונה שלכם, מתמחה בליווי בני הזוג בבחירת מוסיקה לחתונה, מוסיקה נכונה ומותאמת לפי סוג הקהל וסגנונו, מוסיקה אשר תכתיר את האירוע כהצלחה.

אנו יודעים לאחר שנים של ניסיון שחתונה מוצלחת תלויה ברמה גבוהה במקצועיות של התקליטן ובבחירת מוסיקה לחתונה אשר תתאים לאורחים ותדאג שהמוזמנים יקומו מהכיסאות לרחבת הריקודים, אין ספק שבחירת האלמנטים האחרים עבור החתונה ושאר האטרקציות חשובות גם הן, אך אנו יודעים שלבחירת מוסיקה לחתונה יש משקל רב מאוד.

על כן לפגישת ייעוץ עם דיג'יי אדיר שרפי צלצלו עוד היום או שילחו מייל ליצירת קשר, ואנו נחזור אליכם בהקדם