מוסיקה לבת מצווה

מוסיקה לבת מצווה

כאשר אנו מעוניינים לחגוג לבת היקרה שלנו את בת המצווה בהגיעה לגיל שתיים עשרה נהוג להזמין מקום לאירוע, להזמין את המשפחה והחברים מהכיתה או מהשיכבה של הילדה שלנו ולהכין הפקה לבת המצווה.

כמובן שחלק בלתי נפרד וחשוב מן האירוע זהו החלק של מסיבת הריקודים אשר לצורך חלק זה אנו שוכרים שירותים של תקליטן מקצועי אשר אמו להתמחות בשירותי מוסיקה לבת מצווה, כל הסגנונות, כל השירים הכי חדשים והכי מוכרים, ולמעשה יבנה את סדר השמעת השירים אשר נבחרו להיות מתוך רשימת מוסיקה לבת מצווה.

תקליטן מקצועי יודע שבדומה לבר מצווה, מוסיקה לבת מצווה אמורה לשלב בתוכה סגנונות רבים כדי להתאים לשלל האורחים והמוזמנים לאירוע.

מוסיקה לבת מצווה אמורה לכלול בראש ובראשונה את השגנון אשר מתאים לבעלת האירוע, כלת בת המצווה, אשר לה ולחבריה לשיכבה השירים המועדפים יהיו שירים מפורסמים דאנסים, האוסים וטראנסים, כאשר לחברי ההורים ולשאר בני המשפחה המוסיקה המועדפת תהיה מוסיקה רגועה יותר, ואולי קצת מזרחית כדי לעשות שמח, ובשביל הסבתות חובה על התקליטן לשלב קצת מוסיקה מעדת המקור, אם הן תימניות כמה שירים תימניים, אם הן מרוקאיות כמה שירים במרוקאית וכן הלאה.

מוסיקה לבת מצווה חייבת להיות מגוונת ולהתאים עצמה לכל האורחים המוזמנים כדי שאף אחד לא יהיה מקופח, ועובדה זו למעשה תלויה בתקליטן, אם הוא מקצועי בשביל להתאים עצמו לכל קהל, וסגנון מוסיקה, ואם הוא כשרוני מספיק על מנת לקלוע לכל סוג של קהל.

 אדיר שרפי – מוסיקה לבת מצווה

מכיוון שידוע שבחירת מוסיקה לבת מצווה היא פעולה חשובה ולא קלה כלל, בחירת התקליטן משפיעה מאוד על תוצאת האירוע.

דיג'יי אדיר שרפי מסביר שתקליטן מקצועי חשוב באירוע בת המצווה, שכן בגיל שתיים עשרה כאשר כל כך חשוב לילדה המעמד שלה בעיני החברים והחברות, תקליטן אשר לא יצליח להרים אירוע מוצלח יגרום למצב אשר לא יתן יהיה להחזיר אותו לאחור, בת מצווה חוגגים פעם בחיים, ועל כן בחירת התקליטן אשר יחליט על מוסיקה לבת מצווה של הילדה זוהי הבחירה החשובה שתקבע אם האירוע יצליח או לא.

אדיר שרפי אשר ניהל מוסיקה לבת מצווה באירועים רבים בעבר, מתמחה בבחירת מוסיקה לבת מצווה ובחירת רשימת השירים הנבחרים לאירוע בת המצווה ועל כן אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ לצורך הזמנת תקליטן מקצועי לבחירת המוסיקה הנכונה והמתאימה ביותר עבור בת המצווה שלכם, אז שיהיה במזל ורק בשמחות