מוסיקה לבר מצווה

כאשר אנו בוחרים מוסיקה לבר מצווה עלינו להתחשב לא בטעמנו המוזיקלי אלא בטעם של הבן שלנו אשר אנו חוגגים עבורו את בר המצווה, הרי מי הוא בעל השמחה???

 מוסיקה לבר מצווה

כאשר הבן שלנו מגיע למצוות ואנו מחליטים לחגוג לו את בר המצווה עלינו כמובן להתחשב בקהל המוזמן ולדאוג לבחירת מוסיקה לבר מצווה אשר תתאים לו, אין ספק שמרבית הקהל מורכב מבני משפחה וחברים של ההורים, ואשר נהיה חייבים להתחשב בהם בהשמעת מוסיקה לבר מצווה אשר אנו בוחרים, אך אל לנו לשכוח שבעל האירוע הנו הילד המגיע למצוות ואשר עבורו החלטתם לחגוג את האירוע.

מוסיקה לבר מצווה חייבת להיות משולבת בין מוסיקה למשפחה ולאורחים המבוגרים ובין מוסיקה לשכבת כיל של הבן החוגג, שירים עדכניים, מוזיקת טראנס, מוזיקת האוס, מוזיקת דאנס וכדומה, כמובן שבבחירת מוסיקה לבר מצווה עלינו לשלב מספר שירים כדי לדאוג למשפחה ליהנות מן השירים המקוריים של העדה, אם החוגגים הם מן העדה הרוסית, לדעת לשלב מספר שירים ברוסית למשפחה, או אם החוגגים הם מן העדה המרוקאית, לדעת לבחור מוסיקה לבר מצווה אשר תשלב שירים במרוקאית וכן הלאה.

בחירת השירים צריכה להיות מותאמת בשילוב בין כל הסגנונות כדי לספק מענה לכל המוזמנים בקהל ועדיין להוציא את הבן אשר מגיע למצוות מרוצה ובעל אירוע מוצלח בעיני בני כיתתו ובעיני השכבה כולה, כי הרי עבורו זו מטרת האירוע.

מוסיקה לבר מצווה זוהי בחירה לא פשוטה משום שעל התקליטן וההורים והבן החוגג להגיע לעמק השווה ולהתחשב כל אחד בצד השני על מנת שהאירוע יהיה מוצלח וכולם ייהנו.

 אדיר שרפי – בחירת מוסיקה לבר מצווה

אדיר שרפי הנו תקליטן מקצועי ואשר מאחוריו ישנם ברי מצווה רבים ומוצלחים, ואשר הנו מתמחה בבחירת מוסיקה לבר מצווה כך שהאירוע ייצא מוצלח ואיכותי.

ההתמחות של אדיר שרפי היא להגיע למצב אשר בו כל צד באירוע מגיע למצב בו הוא מרוצה וכל צד בא על סיפוקו מבחינת בחירת השירים.

בעת בחירת השירים אדיר שרפי בהיותו תקליטן מקצועי כבר מספר שנים יודע לשלב בין השירים לקהל המבוגר, הקהל הצעיר והמוזמנים מטעם בני המשפחה אשר רוצים ייצוג לשירי העדה, כאשר מעבר לידע מקצועי ותכנון מוזיקלי נדרש גם כישרון רב להגיע לרמת ביצוע מגוונת בין הסגנונות והטעמים המוסיקליים.

על כן אם אתם עומדים לפני חגיגת בר המצווה של הבן ומעוניינים להגיע לפגישת ייעוץ והכוונה מוזיקלית התקשרו עוד היום או שילחו הודעת מייל ונחזור אליכם במהרה