הפקת בת מצווה

כמה פעמים היינו באירוע והתאכזבנו? כמה פעמים יצאנו מאירוע עם קלקול קיבה, או צלצולים באוזניים מרוב הרעש של המוסיקה? כמה פעמים באנו שמנו צ'ק התאכזבנו והלכנו? אינספור פעמים ואירועים הגענו והלכנו באכזבה מאירוע, אז היום כאשר אנו עומדים לקראת הפקת בת מצווה עלינו לדאוג שהאירוע יעבור בהצלחה והמוזמנים יפיקו הנאה מן האירוע…

הפקת בת מצווה

כאשר אנו עומדים לקראת הפקת בת מצווה אנו עומדים לקראת הפקת אירוע לילדה שלנו בהגיעה לגיל שתיים עשרה, אנו מזמינים את כל בני המשפחה, את כל בני כיתתה, ואת כל הקרובים והרחוקים שלנו, לצורך ערב בלתי נשכח.

ישנם מספר אלמנטים, בתכנון הפקת בת מצווה, אשר אסור לנו להקל בהם ראש, מקום אשר מתאים למוזמנים שלנו, מבחינת כמות מוזמנים ואווירה, תקליטן מקצועי אשר ינהל את כל ההפקה המוסיקלית, ושירותי המוסיקה הכוללים גם הגברה ותאורה, מטבח עשיר כדי לפנק את האורחים בארוחת ערב איכותית ובמנות עשירות, וכמובן אטרקציות לרוב, אטרקציות אשר ניתן לשלב בזמן הפקת בת מצווה הן: זמר אורח, או אומן אורח אחר כמו סטנדאפיסט, מתקני מים מתנפחים, מתקני משחקים, מכונות משחקים או מתחם למשחקי מחשב של סוני פלייסטיישן או אקסבוקס, ועוד מיני אטרקציות ואפשרויות רבות ומגוונות.

אדיר שרפי – הפקת בת מצווה

בהתלבטויות שלנו לפני הפקת בת מצווה רצוי שנקבל ליווי מקצועי ושירות מאיש מקצוע אשר מבין את תחום האירועים, ומבין ללב הילדים, וכמובן ידע לשלב ניהול אירוע כך שיתאים מחד גיסא לבני המשפחה ולמבוגרים, ומאידך לבני כיתתה של מלכת האירוע כך שלא יתאכזבו וייהנו מאירוע מושקע.

דיג'יי אדיר שרפי, כבר מספר שנים פועל בתחום ההפקות והאירועים, אם כתקליטן ומנהל שירותי המוסיקה ואם על הפקת האירוע הכללי, ניסיון רב השנים הקנה לו את היכולת לנהל הפקת בת מצווה מרגע ההזמנה הרעיונות והיצירתיות ועד לרגע בו אחרון האורחים עוזב את מקום האירוע, אנו יודעים כיצד להגיע לאירוע מושקע ומפואר אשר תתגאו בו למשך שנים, ומנגד נדע איך לחסוך עבורכם בנושא האטרקציות והספקים לאירוע.

הפקת בת מצווה היא אירוע חשוב ואבן דרך בחיי הילדה ובחיי כל משפחה משום שאנו זוכרים את האירוע במהלך כל חיינו, אין ספק שנרצה לזכור אירוע מפואר, מוצלח, ואיכותי, אשר ישאיר את כלת השמחה חבריה ושאר המוזמנים בפה פעור מלא הנאה והתפעלות, אז הגיעו לפגישת ייעוץ מבעוד מועד על מנת לשריין תאריכים, ספקים, ולהגיע לביצוע הפקת בת מצווה מושלמת