דיג'יי

להיות דיג'יי – כי אין כמו מוסיקה

ילדים רבים חולמים לעבוד בתפקיד של דיג'יי ולעמוד על במת ההופעה, בתחום של דיג'יי לאירועים יש ריגוש מדהים כאשר אתה בתור דיג'יי מצליח להרקיד ציבור שלם של קהל אשר מגיע להתרגשות רק מהמוסיקה שאתה משמיע עבורו.

בעבודת התקליטנות, בין אם מדובר באירועים פרטיים או במועדונים וברים, התקליטן שולט בכל האווירה של האירוע, הוא מחליט אם לשים מוסיקה שקטה ורגועה, או להרים את המקצב לסגנון קופצני וקצבי.

ילדים רבים חולמים על עבודה של דיג'יי בשל ההערצה שלהם בגילאים המוקדמים למוסיקה וכמובן לעולם הבילויים, אך התחרות בשוק לא קלה, ישנם רבים אשר משמשים דיג'יי לאירועים ואשר מציפים את השוק ביחס לכמות האירועים, לכאן נכנסת ההתייחסות ביחס למקצוענים יותר ומקצוענים פחות.

אין ספק שעבודת תקליטן מקצועי מורגשת לעומת תקליטן חובבן, תקליטן מקצועי שומר תמיד על קשר ישיר עם הקהל ומרגיש אותם ואת הפידבק שלהם בכל רגע נתון, לעומת שדיג'יי חובבן יכול באמצע הערב לאבד את הקהל לפתע בחוסר תקשורת ואז זה יכול לגרום לנפילת הערב לחלוטין ולאכזב את כל המוזמנים, כך שלמעשה הידע והמקצועיות של התקליטן חשובים מאוד לצורך הצלחת האירוע, על כן בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה, בתמצווה או כל אירוע פרטי אחר ובין אם מדובר ביציאה למועדון ריקודים, דאנס בר או כל מקום ריקודים אחר, מי שמחליט את קצב האירוע ומי אשר עליו מוטלת האחריות להצלחת הערב הוא התקליטן באירוע.

אדיר שרפי – דיג'יי מקצועי

דיג'יי אדיר שרפי, כמו ילדים אחרים חלם גם הוא להיות דיג'יי לכשיגדל, אך בניגוד לרבים הוא הלך בעקבות חלומו וכבש את הפסגה של דיג'יי מקצועי, כיום אדיר שרפי עובד מזה מספר שנים באירועים פרטיים, לקוחות מרוצים רבים אשר ביצעו אצלו חתונות, ברי מצווה ושלל אירועים פרטיים, חוזרים ומפרסמים המלצות רבות מפה לאוזן, אין ספק שכיום על אף התחרות הרבה לטובים באמת תמיד יש עבודה.

מקצוע התקליטנות מחייב את התקליטן כמובן מרצון, להיות מעורה במוסיקה ומעודכן בכל החידושים והשירים החדשים, לדעת לצפות מראש אילו שירים יתפסו בקרב הקהל ואילו לא, ולדעת לתקשר עם הקהל על בסיס שוטף ולדעת לקלוע לטעם ההמונים, גם התמחות וידע מקצועי וגם מתוך כישרון ואהבה אמיתית למוסיקה.

אם אתם זקוקים לשירותי דיג'יי אדיר שרפי הוא הבחירה שלכם, תקליטן מקצועי לניהול מוסיקלי של כל אירוע פרטי, עבודה עם המון כייף אך המון אחריות להצלחת האירוע