אדיר שרפי

אדיר שרפי תקליטן

אדיר שרפי הוא דיג'יי מקצועי בעל ותק של 12 שנה בתחום האירועים והמסיבות, צעיר דינאמי ותוסס, איכותי אשר ישלוט בכל סוגי המוזיקה האפשריים ויתאים את עצמו לקהל שיגיע לאירוע, הוא יוכל להבין את מי הוא רוצה להזיז יותר ומי הם המטרות העיקריות שיגרמו למסיבות להצליח הוא סוחף אחריו את הקהל ומוביל את המוסיקה בחיי הלילה

די ג'יי אדיר שרפי עם אש בעיניים למרות שמאחוריו כבר למעלה מ- 1000 אירועים, עם המון המלצות חמות ואמיתיות, כך שיש לו נסיון בהמון סוגים שונים של אירועים.

"עזרה, יושרה ואהבה אמיתית לאנשים ולמוסיקה טובה הם לא מושגים נשגבים עבורי אלא דרך חיים,

ומתוך גישה זאת אני מלווה בהצלחה מדי שנה מאות זוגות אל אחד הרגעים המאושרים בחיים".

 

באהבה אדיר שרפי.

כיצד מגיעים לתיאום מוסיקלי מלא עם דיג'יי לחתונה

חשוב להגיע לתיאום מוסיקלי מלא עם התקליטן עוד לפני קיום האירוע.

מטבע הדברים, הדרישות בכל חתונה משתנות בגלל הרכב הקהל וההעדפות של הזוגות עצמם. דיג'יי לחתונה מקצועי ומנוסה, יוכל לזרום בקלות עם הדרישות המשתנות, אם הוא יהיה ערוך מבחינת מגוון קבצי המוסיקה העומדים לרשותו, והכרת סוגי המוסיקה השונים. חשוב מאד שהתקליטן יקרא מההתחלה את הקהל היושב באירוע, ויקלע לטעמו מהשירים הראשונים. כשהמוזמנים נכנסים למצב הרוח הנכון מתחילת הערב, האירוע זורם לכל אורכו.

רצוי לבדוק כמה תקליטנים לפני שסוגרים עם אחד מהם ליום האירוע.

תמיד חשוב לראות כיצד תקליטנים מתפקדים בזמן אמת.

אתם מוזמנים לבקר באתר של אדיר שרפי, אם אתם  מחפשים דיג'יי לחתונה, בעל ניסיון, ומקצועי ביותר. תוכלו להתרשם מביצועיו באירועים האחרונים שבהם הוא תקלט ולקבל מושג כיצד תקליטן מקצועי מתפקד ברגעי אמת.